OCZYSZCZALNIA SBR TO ROZWIĄZANIE NA LATA.

Jak działa?

Dzięki swojej konstrukcji oczyszczalnia biologiczna SBR odporna jest na przeciążenia, wahania temperatury i chwilowy brak dopływu ścieków.

Technologia SBR oparta jest na sekwencyjnych reaktorach, gdzie proces oczyszczania zachodzi cyklicznie.
Wyróżniając 4 fazy: napełnianie, napowietrzanie, sedymentacja, recyrkulacja i opróżnianie. Zaletą tego typu oczyszczalni biologicznych SBR jest mniejsza wrażliwość na zmienne ilości dopływających ścieków w porównaniu z klasycznym układem oczyszczalni z osadem czynnym oraz wysoki stopień oczyszczania w porównaniu z oczyszczalniami drenażowymi.

Standardowy typoszereg oferowanej biologicznej oczyszczalni SBR przeznaczony jest dla 2 do 12 ilości mieszkańców. Przy uzupełnieniu o dodatkowe elementy biologiczna oczyszczalnia ścieków SBR może obsługiwać instalacje powyżej 12 mieszkańców. Przydomowe oczyszczalnie ścieków wg Wikipedii.

Dotacja na oczyszczalnie ścieków

Budowa biologicznej oczyszczalni ścieków może zostać zrealizowana za pomocą środków PBOŚ więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

 

ZAPEWNIAMY PROFESJONALNY MONTAŻ I DORADZTWO W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH, DOPASOWANIA OCZYSZCZALNI DO ILOŚCI OSÓB W GOSPODARSTWIE DOMOWYM. 

PIERWSZY SERWIS GRATIS!!!

Cena montażu uzależniona jest od wielu czynników, w związku z czym przygotujemy ofertę pod konkretne zapytanie.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?
CHCESZ ROZPLANOWAĆ BUDOWĘ NA SWOJEJ DZIAŁCE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Napisz do nas

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę,
7 dni w tygodniu!

NIE WAHAJ SIĘ, ZADZWOŃ, ZAPYTAJ!

WODMAX
ul. Konstytucji 3 Maja 12/31,
28-200 Staszów

NIP: 866 125 89 98
REGON: 364775868

880 119 600
www.wodmax.eu
 kontakt@wodmax.eu