Przydomowa oczyszczalnia drenażowa

Przydomowe oczyszczalnie z układem rozsączającym przeznaczone są do oczyszczania ścieków bytowych na terenach nieskanalizowanych i z powodzeniem zastępują szamba. Oczyszczanie ścieków w  przydomowej oczyszczalni ścieków zachodzi w dwóch następujących po sobie procesach. Podczyszczenie, które zachodzi w zbiorniku oczyszczalni drenażowej poprzez procesy dekantacji (separacji) oraz fermentacji osadu z udziałem bakterii beztlenowych, czego efektem jest częściowe upłynnienie ścieków.

Drenaż rozsączający stanowi drugi etap doczyszczania w procesie tlenowego ścieków. Parametry ścieku po przejściu obu procesów spełniają rozporządzenia polskie i unijne.

Tabela oferowanych wielkości drenażowych oczyszczalni ścieków.

MODEL POJEMNOŚĆ ILOŚĆ OSÓB DZIENNA ILOŚĆ ŚCIEKÓW (M3/D)
OCZYSZCZALNIA 2000 2000 L 1-4 0,6
OCZYSZCZALNIA 3000 3000 L 3-6 0,9
OCZYSZCZALNIA 4000 4000 L 5-8 1,2

 

Zalety:

  • Oczyszczalnia drenażowa posiada odpowiednio użebrowany zbiornik z pionowymi żebrami na dennicach (unikalne rozwiązanie konstrukcyjne) zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną.
  • Konstrukcja zbiornika (osadnika) i jego parametry są zgodne z zharmonizowaną normą PN EN 12566-1
  • Zbiorniki produkowane są na najnowszej maszynie do formowania rotacyjnego (rotomouldingu), która zapewnia pełna kontrolę procesu wygrzewania, zachowanie odpowiedniej temperatury pieca oraz chłodzenia. Tego rodzaju maszyna gwarantuję wysoką wytrzymałość materiałową i powtarzalność produkcji.
  • Osadnik wyposażony jest dwa kominy, jeden do opróżniania zbiornika drugi pozwala na zamontowanie filtra.

 

ZAPEWNIAMY PROFESJONALNY MONTAŻ I DORADZTWO W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH, DOPASOWANIA OCZYSZCZALNI DO ILOŚCI OSÓB W GOSPODARSTWIE DOMOWYM. 

PIERWSZY SERWIS GRATIS!!!


Cena montażu uzależniona jest od wielu czynników, w związku z czym przygotujemy ofertę pod konkretne zapytanie.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?
CHCESZ ROZPLANOWAĆ BUDOWĘ NA SWOJEJ DZIAŁCE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!